روش های غیر جراحی جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با لیزر افرودیت
ترمیم مشکلات مثانه با لیزر افرودیت
۱۳۹۷-۰۶-۱۳
خشکی واژن یا آتروفی واژن
آتروفی واژن به چه علت رخ می دهد؟
۱۳۹۷-۰۷-۰۱
نمایش همه
روش های غیرجراحی جوانسازی واژن

روش های غیرجراحی جوانسازی واژن

چه روش های غیر جراحی برای جوانسازی واژن می باشد؟

بسیاری از زنان به دلیل مشکلاتی که مرتبط با آلت تناسلی شان دارند، رنج زیادی می برند. از جمله این مشکلات تحریک جنسی، کمبود احساس، بی اختیاری ادراری، اختلالات و مشکلات ناشی از زایمان، یائسگی و عوامل دیگر می باشد.

جوانسازی واژن به روش غیر جراحی یکی از آخرین روش ها می باشد، اما کمتر در عرصه عمومی از ان صحبت می شود.

از آنجایی که جوانسازی واژن را با واژه لابیاپلاستی می شناسند، به آن طراحی واژن هم نیز می گویند. در حال حاضر روش های بسیاری برای طراحی و زیباسازی واژن ، سفت کردن واژن و نیز بهبود عملکرد واژن ارائه شده است که به نمونه ای از آن ها خواهیم پرداخت.

پرکننده های واژن یا واژینال فیلرز برای جوانسازی واژن :

ممکن است درباره این پرکننده ها برای صورت شنیده باشید، اما درباره پرکننده های واژن چطور؟ پرکننده های اسید هیالورونیک معمولا برای حجم دادن به صورت و از بین بردن چین و چروک استفاده می شود، همچنین می تواند به عنوان روش های تقویتی هم استفاده شود. یکی از گسترده ترین مباحثی که درباره این پرکننده ها شده است، به منظور بالا بردن لذت جنسی می باشد. اما در حال حاضر محصولات تزریقی ارائه شده اند، که می توانند شکل حجم لب های واژن را تغییر دهند و مشکلات مرتبط با خشکی واژن را کاهش دهند.

فرکانس رادیویی :

دیگر درمانی که معمولا در رابطه با صورت کاربرد دارد، اما می تواند برای واژینال هم مناسب باشد، فرکانس رادیویی می باشد یا RF. در RF از انرژی گرمایی برای سفت کردن بافت های واژن و عملکرد بهتر آن ها که شامل سفت کردن داحلی و خارجی واژن است، استفاده می شود. با چنین انرژی می توان ظاهر و زیبایی لب ها را نیز بهبود بخشید.

روش های غیرجراحی جوانسازی واژن

لابیاپلاستی با لیزر :

گرچه اصطلاح لابیاپلاستی یکی از رایج ترین واژه ها می باشد، لیزر هم در موارد بسیاری می تواند استفاده شود، نه فقط در بهبود ظاهر لب ها. مثل RF، یکی از مزایای اصلی ش سفت کردن است، که نه تنها باعث افزایش لذت جنسی می شود، اعتماد به نفس شخص را نیز افزایش می دهد. همچنین علاوه برای حل چنین مشکلاتی، استرس بی اختیاری ادراری هم از  بین می رود.

PRP :

پی آر پی درمانی یا Platelet Rich Plasma Therapy به عنوان روش طبیعی جوانسازی شناخته شده است. به خاطر اینکه از فاکتورهای رشد در خون شخص استفاده می شود. همانطور که چنین روشی منجر به بهبود زندگی جنسی شما می شود، همچنین بسیاری از مشکلات پزشکی مثل بی اختیاری ادراری، درد هنگام رابطه جنسی، و خشکی واژن را حل می کند.

نخ یا Thread :

در روش threads که یکی از جدیدترین روش های درمانی برای جوانسازی واژن می باشد، برای لیفت بافت ها استفاده می شود. نخ های پلی دیوکسانون که با عنوان نخ های PDO شناخته شده اند، در لیفت و سفت کردن کاربرد دارند.

تماس با ما
آدرس مطب