تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

  عمل تنگ کردن واژن یا  عمل پرینورافی یک نوع عمل جراحی ترمیمی و زیبائی واژن محسوب شده که هدف آن کاهش سایز واژن می باشد . 

   اکثر خانم ها با افزایش سن و یا پس از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده ( به دلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه ) بزرگ شدگی لب یا ماژوراومینورا (لب های خارجی و داخل) می شوند .
 افزایش وزن نیز در خانم ها سبب تجمع چربی در ناحیه عانه شده که خود در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ احساس نارضایتی ایجاد می کند . 
این جراحی به صورت سر پایی و بدون بیهوشی انجام می شود . و حداکثر یک ساعت به طول می انجامد و پس از ۲-۳ روز استراحت فرد به کار روزمره می پردازد.

   برای زنانی که چندین زایمان واژینال را تجربه کرده اند به دلیل سستی عضلات واژن ، دچار گشاد شدگی واژن شده اند ، واژینوپلاستی یک جراحی پلاستیک با هدف سفت کردن و استحکام عضلات واژن برای هر دو کانال واژینال و بافت غشا های مخاطی  که صدمه دیده می باشد .  چند دهه پیش , روندهای جراحی در اصل ترمیم  نقص زایمان بود . با اینکه حقیقت دارد که بافت های واژن میتوانند کشیده شوند ، اما جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمیکند زیرا میل ، تحریک و ارضای جنسی بسیار پیچیده و مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل احساسی، معنوی و میان فردی است. علاوه بر این ، حساسیت جنسی به طور خودکار منجر به لذت نمی شود ، بلکه به درد منجر میشود . لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود . این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی انجام گیرد . لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده و می تواند آنها را کوچک تر کرده و یا تقارن بین آنها را اصلاح کند .

  روش تنگ کردن واژن با لیزرهاى نوین ، روشى موثر و منحصر بفرد است که مشکلات ناشى از جراحى را ندارد و نتایج مطلوبى بدنبال دارد . این لیزر، بسیار ایمن می باشد و عارضه ای در پی نداشته و روشی غیر تهاجمی است و فقط بر روی پوشش سطحی ناحیه اثر کرده و به بافت های زیرین آسیبی نمی رساند . این لیزر در ناحیه داخل واژن بدون درد بوده و در قسمت خارجی ناحیه تناسلی با مصرف ژل بی حس کننده به راحتی قابل تحمل می باشد. و مدت جلسه تنگ کردن واژن با لیزرهاى نوین نیز کوتاه می باشد .

  درمان لیزری واژن گشاد


   می لیفت ؛ درمان لیزری برای تنگ کردن واژن گشاد .

  فمی لیفت ؛ جدیدترین روش غیر جراحی و بلند مدت ، برای تنگ کردن واژن بانوان می باشد . هر روز که میگذرد روش های غیر جراحی عرصه را بر روش های جراحی تنگ تر میکنند روزی خواهد آمد که فمی لیفت ،جراحی تنگ کردن واژن را به کناری خواهد راند ، و قطعا” فمی لیفت بهترین روش برای تنگ کردن واژن بانوان خواهد شد ، چرا که خطرات جراحی مخصوصا” عوارض عواقب و خطرات بیهوشی را ندارد .

تماس با ما
آدرس مطب