آیا در زمان پریود می توان لیزردرمانی کرد؟

لیزر واژن
آیا مشکلات ادرار را می توان با لیزر درمان کرد؟
۱۳۹۷-۰۷-۲۴
جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ
مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا
۱۳۹۷-۰۸-۰۸
نمایش همه
لیزر واژن در دوران پریود

لیزر واژن در دوران پریود

شاید شایع ترین سوالی که در رابطه با لیزر درمانی از جمله لیزر موهای زائد، لیزر جوانسازی واژن یا لیزر واژن می شود، این باشد که می توان در زمان پریود هم مراجعه کرد؟!

ابتدا بد نیست کمی درباره لیزر جوانسازی واژن بدانید. در ادامه به پاسخ این سوال به توصیه متخصص زنان و زایمان تهران می پردازیم.

لیزر جوانسازی واژن یا واژینوپلاستی چیست؟

لیزر جوانسازی واژن یا واژینوپلاستی یکی از پروسه های سرپایی می باشد که برای بهبود عملکرد اندام جنسی زنان در نظر گرفته شده است. در زایمان طبیعی، نوزاد که خارج می شود، ماهیچه ها، لیگامنت ها و فاسیا در داخل کانال زایمان ممکن است ضعیف شوند. این ضعیفی امکان دارد با زایمان های بیشتر یا بالا رفتن سن بدتر شوند. در نهایت هم ظرفیت ماهیچه های واژینال را کاهش می دهند. بعد از دیده می شود که برخی خانم ها سابقه شلی و افتادگی واژن پیدا می کنند، لذت جنسی و عملکرد جنسی شان کاهش پیدا می کند، فلاتوس واژن چهره بدی پیدا می کند. تمرکز لیزر جوانسازی واژن روی بازسازی ماهیچه ها و بافت های آسیب دیده واژن می باشد و قطر داخلی و خارجی واژن را کاهش می دهد. در جوانسازی واژن واژن بازیابی می شود و با همین بازیابی ساختار حمایت کننده اش جوانتر به نظر می رسد؛ مثل قبل از زایمان. در نتیجه واژن سفت تر شده و لذت جنسی را برای زن و مرد بالاتر می برد. همچنین از لحاظ ظاهری بهبود بسیار پیدا می کند.

جوانسازی مجدد جلوی واژن با لیزر

جوانسازی مجدد واژن با لیزر، بافت ها و ماهیچه های جلوی واژن، زیر مثانه را ترمیم می کند. در نتیجه پهنای داخلی واژن را باریک تر می کند. کسانی این پروسه را انتخاب می کنند که تجربه کاهش حساسیت واژینال داشته باشند. برخی هم که ممکن است تجربه تکرر ادرار یا نشت ادرار داشته باشند، می توانند با این پروسه بهبودی در واژن شان ایجاد کنند.

لیزر جوانسازی واژن در دوران پریود

جوانسازی مجدد پشت واژن با لیزر

جوانسازی پشت واژن با لیزر ماهیچه ها و بافت های پشت واژن را تقویت می کند، رکتوم را می بندد، سپس دهانه واژن را باریک می کند. معمولا در این عارضه زوجین در رابطه جنسی موفق نیستند و حساسیت جنسی شان کاهش می یابد.

حال بد نیست به بررسی پاسخ این سوال بپردازیم :

جوانسازی واژن در دوران پریود :

شاید به نظر ایده آل نیاید، اما واقعا می توان در این شرایط جوانسازی انجام داد؟! باید اشاره کنیم که منظور از این بحث، سفت کردن کانال واژن می باشد و کاری با بخش های بیرونی ندارد.

پس با اطمینان می توان گفت که این دوران هیچ تاثیری روی جراحی ندارد. هیچ خطری یا نگرانی هم در پیش ندارد، فقط باید از پد های بهداشتی تا چند روز بعد از جوانسازی استفاده کرد. فقط ممکن است در این دوره انجام جوانسازی، به خاطر پریود بودن تاثیری به اندازه خارج از دوره پریود را نداشته باشد. اما در کل هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. برای اطمینان بیشتر می توان با متخصص زنان مربوطه مشورت کرد و تصمیم به جوانسازی گرفت.

تماس با ما
آدرس مطب