لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

  یکی از مشکلات و معضلات همیشگی خانم ها و بعضی از آقایان ، رشد زیاد موهای بدن در نواحی مختلف است که باعث میشود فرد مجبور باشد به طور مرتب با روش های موقتی آنها را از بین ببرد . در این مقاله لیزر موهای زائد را توضیح خواهیم داد.

 موهای نا خواسته یا موهای زائد در مواضعی از بدن ایجاد میشود که غیر معمول بوده و رنگ تیره آنها نیز این رویش غیر طبیعی را بیش تر نمایان می سازد . رویش موهای زائد را عمدتا در نواحی چانه ، لب فوقانی ، نواحی دو طرف صورت ، از محل ناف به طرف پایین و در فرورفتگی ناحیه کمر ، به رنگ تیره و سیاه می توان مشاهده نمود .

 لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندریت یکی از محبوب ترین انتخاب هایی ست که برای رفع موهای زائد می توانیم داشته باشیم. البته ، روش های مختلفی برای خلاصی از موهای زائد وجود دارد مانند الکترولیز ، استفاده از ژیلت و موم عسل (!) و…اما با استفاده از لیزر موهای زائد علاوه بر اینکه مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا دوباره موهای بدن رشد کنند ( و حتی می توان کاری کرد که دیگر رشد نکنند)، پوستی لطیف‌تر و صاف‌تر به شما تحویل می‌دهد.

 مزایای لیزر موهای زائد :


  رفع لیزر موهای بدن صورت، پا، دست، زیر بغل، شرمگاه و نواحی دیگر مناسب است.

  لیزرالکس برای از بین بردن موهای زائد بدن که ضخیم و تیره هستند مناسب است و در عین حال به پوست مجاور آسیبی وارد نمی کنند .

  لیزر دایود برای افراد با پوست سبزه و تیره و موهای نازک و کرکی انتخاب مناسبتری است.

  سرعت : لیزر موهای زائد پوست تیره یک روش زمان بر نیست . هر پالس لیزر در عرض کسری از ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را حذف می کند.

  نتایج : نود درصد از بیماران به طور میانگین در عرض سه تا پنج جلسه موهای زائد خود را از دست می دهند گرچه بسته به نواحی مختلف تعداد جلسات متفاوت میباشد.

  در حال حاضر معروف‌ترین و بهترین دستگاه لیزر مو در تمام دنیا لیزر الکساندرایت شرکت آمریکایی کاندلا (Candela) است که Gentlemax pro نام دارد . این دستگاه بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک های معروف آمریکا به کار می رود زیرا از نظر میزان تاثیر ، سرعت ، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است .

 رفع موهای زائد بوسیله لیزر ،یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که در ایالت متحده آمریکا انجام می شود و دومین جراحی بعد از جراحی جوان سازی و رفع چین و چروک پوست می باشد . تاکنون ثابت شده برای درمان نواحی وسيع پوشیده از مو هیچ روشی بهتر از لیزر نیست و روش های دیگر به اندازه لیزر نمی توان موثر و اثر ماندگاری داشته باشد.

از مزایای این روش این است که پس از استفاده پوست را در مقایسه با موم انداختن (واکس و یا با شمع)، الکترولیز موهای زاید یا تیغ زدن صاف‌تر و لطیف‌تر می‌کند . با این تکنیک ملایم می‌توان موی قسمت‌های بزرگ‌تری از بدن را به شیوه‌ای مؤثر و در عین حال با حداقل ناراحتی و بی نیاز از استراحت و خارج نشدن از منزل از بین برد . امروزه از بین بردن موهای زائد صورت و بدن با لیزر یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود . از عوامل موثر بر نتیجه درمان با لیزر می توان به سن، نژاد، داروی مصرفی، میزان هورمون‌ها و ناحیه مورد نظر بدن که بر طول، زبری و رنگ مو تأثیر می‌گذارند اشاره کرد.

  ماندگاری و دوام لیزر موهای زائد


این روش از بین بردن موهای زائد ، دائمی می باشد اما کسب این نتیجه پس از سپری شدن سه تا هشت جلسه به دست می‌آید تا اطمینان حاصل شود که تمام فولیکول‌های رشد فعال مو کاملاً تخریب شده‌اند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه و درمان قطعی سعی کنید بهترین مرکز لیزر موهای زائد بدن و صورت را انتخاب کنید.

   عوارض لیزر موهای زائد


خوشبختانه نحوه لیزر موهای زائد معمولاً عوارض جانبی قابل توجهی را به دنبال ندارد و کلیه خطرهای احتمالی این روش پیش از شروع درمان به بیمار اطلاع داده می‌شود. با رعایت توصیه‌ها و دستورات متخصص می‌توان احتمال بروز خطرهای معین را، هم قبل از لیزر موهای زائد بدن و صورت و هم بعد از آن، به حداقل رساند .

تماس با ما
آدرس مطب