فمی لیفت

فمی لیفت

فمی لیفت

فمی لیفت یا لیفت دستگاه تناسلی

   جدیدترین روش غیر جراحی و بلند مدت ، برای تنگ کردن واژن بانوان می باشد . هر روز که میگذرد روش های غیر جراحی عرصه را بر روش های جراحی تنگ تر میکنند در سال ۲۰۱۳ شرکت آلما لیزر روش فمی لیفت را برای کمک به کاهش شلی واژن و بهبود عملکرد جنسی زنان معرفی کرد. واژن می‌تواند کلاژن و یا تنگی را به علت زایمان و پیری از دست بدهد . این تغییرات می‌تواند با استفاده از لیزر خاص کاهش یابد . با دادن مقدار مناسب از انرژی لیزر ، کلاژن در بافت واژن و همچنین جریان خون افزایش می‌یابد .  این عمل باعث احساس بیشتری از تنگی واژن و همچنین افزایش در عدم خشکی آن می‌شود .

  روش فمی‌ لیفت برای همه افراد نیست . اگر شلی شدید واژن وجود دارد فمی لیفت کافی نمی‌باشد . بنابراین اینگونه افراد برای نتیجه بهتر باید با جراحی مثانه و واژن را بالا بکشند و دهانه آنها را تنگ کنند . اگر به دنبال رابطه جنسی بهتر، عدم بی‌اختیاری ادرار و افزایش تری واژن هستید روش جدید فمی‌ لیفت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . مشاوره قبل از انجام آن لازم است تا متوجه شد که روش مناسبی برای فرد می‌باشد . روش فمی‌ لیفت یک درمان زیبایی است و ممکن است تحت پوشش بیمه نباشد .

  فمی‌ لیفت جدیدترین روش است که می‌تواند باعث تنگی بافت واژن و اطراف آن شود . این روش که در حال گسترش است پتانسیل فراوانی برای پیشرفت روش‌های واژن دارد که می‌تواند در کیفیت زندگی و اعتماد به نفس زنان مؤثر باشد . روش فمی‌لیفت از لیزر CO2 آلما با حداکثر دقت و درستی استفاده می‌کند . این لیزر با موفقیت برای مقابله با اثرات ضد پیری بر روی پوست استفاده می‌شود . نوری که از لیزر ساطع می‌شود به پوست با کانال‌های حرارتی کوچک نفوذ می‌کند. این عمل یک اثر تبخیر شدگی شدید بر روی این کانال‌ها بدون صدمه به بافت‌های اطراف ایجاد می‌کند . پروب لیزر  دارای ویژگی چرخش ۳۶۰ درجه می‌باشد که به دقت و درستی این روش می‌افزاید.

 ایمنی فمی‌ لیفت


از آنجا که فمی‌ لیفت یا لیفت دستگاه تناسلی یک عملیات بدون درد است ، نیازی به آرامبخش وجود ندارد . این عمل توسط متخصص زنان انجام می‌شود و زمان خاصی به منظور ریکاوری کامل وجود ندارد . تجزیه کلاژن می‌تواند به علت بسیاری از فاکتورها مانند چاقی باشد . این اتفاق بیشتر در زنان روی می‌دهد و برخی بیشتر احساس می‌کنند . روش فمی‌ لیفت اثبات شده است و روش راحت و دردسترسی برای حل این مشکلات است.

   تنگ کردن واژن به روش فمی لیفت تا چه مدت دوام دارد ؟


اگر چه میزان دوام و موثر بودن روش تنگ کردن واژن با فمی لیفت به عوامل مختلفی مانند تعدد رابطه جنسی ، استفاده از وسایل کمکی ، نحوه و روش های مختلف رابطه جنسی و … بستگی دارد ، ولی به طور میانگین این روش حداقل دو سال و بیشتر همچنان اثر بخش و لذت آور است . پس از آن نیز در صورت نیاز میتوانید این روش را تا دستیابی به حداکثر لذت جنسی تکرار کنید .

   روزی خواهد آمد که فمی لیفت ، جراحی تنگ کردن واژن را به کناری خواهد راند ، و قطعا” فمی لیفت بهترین روش برای تنگ کردن واژن بانوان خواهد شد ، چرا که خطرات جراحی مخصوصا” عوارض عواقب و خطرات بیهوشی را ندارد .

 

تماس با ما
آدرس مطب