جوانسازی دستگاه تناسلی

دستگاه تناسلی

دستگاه تناسلی

جوانسازی دستگاه تناسلی

 

  زیباسازی دستگاه تناسلی ، جایگاه خود را در بین روش های جوانسازی و زیبایی پیدا کرده است ؛ استفاده از لیزر برای داشتن آلت تناسلی زیبا ، نتایج بسیار بهتری در مقایسه با روش های قدیمی مانند استفاده از کرم های موضعی شیمیایی ایجاد می کند . استفاده از مواد شیمیایی در این بخش های حساس ، ممکن است باعث آسیب پوست حساس نواحی جنسی شود . لیزر زیباسازی دستگاه تناسلی ، قرمزی آلت تناسلی را از بین می برد و باعث روشن و سفید شدن آلت تناسلی زن می شود .

  عوامل بسیاری مانند افزایش کاهش وزن شدید و یا زایمان های متعدد و یا مشکلاتی که در ناحیه تناسلی ایجاد میشوند ، در تغییر ظاهر این ناحیه  تاثیر گذار هستند . بسیاری از خانم ها بعد از زایمان ویا کاهش وزن دچار این مشکل میشوند و از بسیاری از فعالیت های ورزشی و حتی مقاربت امتنا میکنند . از عمده ترین عوامل شایع این عارضه بالارفتن سن بانوان میباشد .

  با بالارفتن سن تغییرات بدنی شامل ناحیه تناسلی نیز خواهد شد ، و رفته رفته بافت اصلی آن دچار افتادگی  میشود . همچنین شلی مخاط واژن و به دنبال آن احتمالاً کاهش حس واژن در تعداد زیادی از خانم های میانسال و مسن دیده می شود که در بعضی ممکن است موجب اختلال در مقاربت نیز شود در افراد چاق و همچنین با افزایش سن و یا کاهش وزن ، ممکن است افتادگی و بدشکلی در قسمت بالای آلت تناسلی زنانه و زیر شکم ایجاد شود که تصحیح آن به روش ساکشن و تخلیه چربی معمولاً همراه با لیپوساکشن شکم انجام می شود . در مواردی نیز نیازمند اعمال جراحی باز جهت تصحیح بدشکلی های این ناحیه خواهیم بود

  کاربرد لیزر در جوانسازی دستگاه تناسلی

 لیزر یک درمان جوان سازی واژن است که بر اساس یک مقدار خاص از لیزر CO2 انجام می شود و بطور خاص برای غشای مخاطی واژن طراحی شده است. لیزر از ریختن استروژن در بافت واژن ( که بطور خاص در طول دوره یائسگی یا پس از بچه دار شدن مشاهده می شود ) با فعال کردن مجدد تولید کلاژن جدید و ایجاد شرایط عادی که قبلاً غشای مخاطی واژن داشته است ، جلوگیری می نماید . لیزر واژن با تاثیرگذاری آرام بر بافت غشای واژن ، تولید کولاژن را تحریک کند و عملکرد ناحیه درمان شده را بهبود بخشد . علاوه بر این با استفاده از این روش می توان مواد غذایی مناسب را به صورت متوازن در اختیار غشای مخاطی قرار داد . لیزر امروزه یکی از موثر ترین روش های درمانی غیر جراحی و بدون نیاز به دارو است که برای پیش گیری و درمان آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) و تاثیرات پس از آن استفاده می شود و در حقیقت بسیاری از خانم ها از این شرایط در طول دوره یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند .

تماس با ما
آدرس مطب