افزایش میل جنسی با لیزر

لیزر موهای زائد زیربغل
آیا انجام لیزر زیر بغل خوب است؟
۱۳۹۶-۱۱-۰۳
کوچک کردن لابیا با لیزر
کوچک کردن لابیا با لیزر
۱۳۹۶-۱۱-۱۷
نمایش همه
افزایش میل جنسی زوجین با لیزر

افزایش میل جنسی زوجین با لیزر

از اینکه میل جنسی تان کم شده ناراضی هستید؟ می خواهید به عقب برگردید؟

برای بسیاری رابطه جنسی مهمترین بخش از زندگی شان به حساب می آید. طوری که روی روابطشان بسیار تاثیر گذار است و حتی می تواند در شرایطی منجر به مشکلاتی در زندگی و یا حتی جدایی شان شود. اغلب اوقات مردان و زنان که پا به سن می گذارند، میل جنسی شان نسبت به شروع رابطه شان کمتر می شود. برای مردان این مسئله می تواند منجر به مشکلاتی مثل اختلال نعوظ، از دست دادن توانایی جنسی، و میل جنسی شان شود. زنان هم در مقابل هیچ میلی به داشته رابطه ندارند.

همه این ها منجر به ورود پودر، قرص، و یا وسایلی برای بالابردن میل جنسی شده اند. البته هیچ از این داروهای تبلیغی تضمین شده نیستند و ممکن است عوارض و خطرات دیگری به همراه داشته باشند.

فکر می کنید علت اصلی کاهش میل جنسی چیست؟

تغییرات هورمونی … مهمترین عامل کاهش میل جنسی در مردان و زنان!

تغییرات هورمونی در مردان :

اولین علت کاهش میل جنسی در مردان می تواند تغییرات هورمونی آن ها باشد. همانطور که سن بالاتر می رود، به طور طبیعی هورمون ها هم شروع به کاهش یافتن می کنند. در مردان، معمولا میزان تستوسترون شان در سنین اواسط ۲۰ سالگی در اوج خودش است و بعد از آن شروع به کاهش یافتن می کند. تقریبا هرسال ۱ الی ۲ درصد کاهش می یابد. البته عوامل دیگری می باشند که باعث کاهش تستوسترون می شوند؛ از جمله سموم محیطی، رژیم نامناسب، استرس، و دارو.

علت کاهش میل جنسی

عدم تعادل هورمونی در زنان :

برخلاف بسیاری از افراد که فکر می کنند تستوسترون هورمون مردانه نیست، مردان و زنان هردو دقیقا هورمون های مشابه دارند، فقط میزان آن ها متفاوت می باشد. زنان تستوسترون پایین تری بدنشان تولید می کند، که این مقدار برای سلامتشان، رفاه و میل جنسی شان خیلی مهم است.

زنان هم مثل مردان در یک سنی به بعد تستوسترون بسیاری را از دست می دهند. پس از یائسگی، میزان تستوسترون به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. زنانی که تخمدان هایشان را برداشته اند، تولید تستوسترون بلافاصله میزانش به نصف یعنی ۵۰% مقدار قبلی می رسد. یائسگی شرایطیست که زنان با آن بسیار آشنا می باشند. زنانی که در معرض این دوره از زندگی شان که قرار می گیرند، میزان استروژن بدنشان نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. در پی آن علائمی مثل گرگرفتگی، خشکی واژن، تعریق شبانه، تحریک پذیری، اضطراب و عدم داشتن میل جنسی می باشد.

جوانسازی واژن به روش غیر جراحی :

روش های درمانی بسیاری برای مشکل خشکی واژن و سندرم ریلکسیشن واژن می باشد. آتروفی واژن، در واقع نازک شدن دیواره واژن می باشد، که با کاهش استروژن رخ می دهد و منجر به خشکی واژن و مقاربت دردناک می شود.

روش  MonaLisa Touch خشکی واژن را با استفاده از لیزر درمان می کند. در واقع با تحریک واژن، بافت واژن را جوان می کند و بازسازی می کند تا در موقعیت بهتری قرار گیرد. این روش بدون درد می باشد و تنها چند دقیقه ای زمان می برد. بیمارانی که تحت درمان این روش قرار می گیرند، پس از ۴۸ ساعت می توانند رابطه جنسی داشته باشند. اکثر بیماران گزارش شده که در بخش واژن شان، بعد از لیزر، انعطاف پذیری بیشتر و بهتری داشته اند. برای نتیجه بهتر گرفتن توصیه می شود تا ۳ جلسه این رویه انجام شود. بعد از آن می تواند با فاصله سالانه یک بار در صورت لزوم انجام شود.

تماس با ما
آدرس مطب